Časté dotazy

Jaké možnosti cvičení nabízíte?

V našem fitness centru najdete více než 1000 m² volného prostoru pro individuální cvičení s činkami, na posilovacích strojích nejvyšší řady značky Technogym, ve funkční zóně, TRX nebo na špičkových kardio strojích. Ty jsou navíc vybaveny monitory, na kterých můžete sledovat třeba svůj oblíbený seriál na Netflixu. Jako jediní v ČR nabízíme personalizovaný cvičební kruh Biocircuit, o kterém si můžete více přečíst zde. 

Musím se zavazovat ke členství?

Také se neradi vážeme, ale zároveň víme, že výsledky nejsou vidět hned. Proto je minimální doba členství u nás stanovena na 3 měsíce. Pokud to však se cvičením myslíte vážně, vybrat si můžete i výhodnější členství na 6, nebo 12 měsíců.

Co když chci členství vypovědět dřív?

Chápeme, že se vaše životní situace může změnit. Proto byste měli vědět, že kdykoli se rozhodnete, můžete smlouvu vypovědět dřív. Stačí nám to dát vědět minimálně 2 kalendářní měsíce předem. A následně vám převedeme členství na dobu, která je nejblíže tomuto zkrácenému období. V praxi to jednoduše znamená, že pokud máte členství na 12 měsíců, ale ve 4. měsíci smlouvy nám dáte vědět, že chcete smlouvu ukončit, smlouvu vám převedeme na 6měsíční.

Pro vás to tak bude znamenat, že jednorázově doplatíte rozdíl mezi měsíčním poplatkem vašeho typu členství a kratšího členství za uplynulé 4 měsíce a po zbylé dva měsíce budete platit již navýšenou částku. Je to prakticky stejné, jako byste si rovnou v počátku zvolili členství na 6 měsíců s odpovídající cenou. Tedy nezaplatíte nic navíc jako trest za to, že jste na začátku nevěděli, že prostě celé 12měsíční členství nevyčerpáte.

 

Účtujete k členství vstupní poplatek?

Žádný vstupní poplatek u nás neplatíte, ale u některých typů členství požadujeme vratnou kauci za datový náramek Clever fit. Na ten se ukládají data z tréninku a používá se na ovládání vstupu, šatních skřínek a dalších vychytávek ve všech Clever fit studiích provozovaných společnostmi Fit Academy. U členství na 3 měsíce platíte plnou kauci, tedy 600 Kč. U členství na 6 měsíců požadujeme 300 Kč. U členství na 12 měsíců žádnou kauci nepožadujeme. Kauci je nutné uhradit zároveň s objednávkou členství. Kauce je samozřejmě vratná. Ve chvíli, kdy členství řádně ukončíte a vrátíte nepoškozený náramek, vaši kauci vrátíme v plné výši zpět. V případě, že datový náramek Clever fit ztratíte či poškodíte tak, že ho nebude možné dál používat, vystavíme vám nový datový náramek, za který vám naúčtujeme poplatek ve výši 600 Kč. 

Chci si koupit jen měsíční členství. Jaká je u něj výpovědní lhůta?

U jednoměsíčního členství je výpovědní lhůta 7 dní.

Za jak dlouho musím vyčerpat jednorázové vstupy ze svého balíčku?

Balíček 5 vstupů musíte vyčerpat maximálně do 2 měsíců od data zakoupení, balíček 10 vstupů maximálně do 4 měsíců od data zakoupení a balíček 20 vstupů maximálně do 6 měsíců od data zakoupení.

Je možné u vás uplatnit Multisport kartu?

Náš koncept je založen na maximální možné kvalitě nabízených služeb i vybavení a na osobním přístupu – to vše za skvělou cenu. Držitelům Multisport karty proto nabízíme slevu 40 % na první tříměsíční členství. Druhou možností je domluvit se s vaším zaměstnavatelem a můžete členství zaplatit jiným způsobem, například poukázkami Sodexo, kartami Benefit, Benefit Plus a dalšími. O své zaměstnanecké bonusy tak určitě nepřijdete. Pokud je vás více ze stejné firmy, kontaktujte nás, najdeme vám nejvýhodnější řešení.

Můžu u vás cvičit jako úplný začátečník?

Ano, u nás máte sestavení tréninkového plánu, úvodní konzultaci s měřením skladby těla a základní asistenci trenéra v ceně. Pokud se chcete cítit skvěle, není nic lepšího než začít na personalizovaném cvičebním kruhu Biocircuit, který se přizpůsobí vašim potřebám i případným omezením. Později pak můžete cvičit úplně sami, nebo za pomoci některého z našich šikovných trenérů či trenérek.

Je můj vstup časově limitovaný?

Není. Cvičit můžete tak dlouho, jak vám to vyhovuje. Stejně tak můžete věnovat libovolný čas doplňkovým aktivitám, jakými jsou například solárium či masážní postel.

Nabízíte dětský koutek?

Dětský koutek můžete využít ve 3. patře OD Kotva a najdete jej pod názvem Kulíškov. Své ratolesti zde můžete nechat vydovádět každý den od 10 do 20 hodin, zatímco vy si dopřejete čas pro sebe v našem clever fit studiu.

Jaký typ klientů navštěvuje vaše fitko?

Clever fit Kotva navštěvuje různorodá směs klientů. Díky našemu konceptu si u nás totiž stejně dobře zacvičí jak začátečníci, kteří se v jiných fit centrech nemusejí cítit dobře, tak i skuteční atleti, kteří v ostatních tělocvičnách postrádají potřebné vybavení. U nás se bude stejně dobře cítit klient, který chce maximálně efektivní trénink bez zdržování, i ti z vás, kteří preferujete kombinaci cvičení s odpočinkem například ve formě masáže nebo solárka, anebo si chcete po cvičení dopřát skvělou kávu značky Nespresso či proteinový koktejl. U nás si najde to své opravdu každý.

Nabízíte služby osobního trenéra?

Je pro nás důležité, abyste od nás odcházeli v lepším zdravotním stavu, než jste přišli. Proto na ploše vždy najdete naše clever fit kouče, kteří vám budou během vašeho tréninku rádi asistovat – ať už půjde o dopomoc při benchi nebo radu, jak správně stahovat kladku či jak procvičit břicho. Pokud ale potřebujete dosáhnout výsledků opravdu efektivně, doporučujeme vám připlatit si individuální tréninky s některým z našich trenérů. Berte však v potaz, že výsledků se zpravidla dosahuje minimálně za 3 měsíce, a tak jeden trénink, a dokonce ani deset tréninků zpravidla nejsou tím, co by vás skutečně dostalo do formy. Proto je potřeba se s trenérem dopředu individuálně domluvit na takové délce spolupráce, která vám zajistí skutečně efektivní výsledky.

Kolik je ve fitness k dispozici trenérů? „Vyzbyde“ na mě?

Určitě, na to se můžete spolehnout. Jakmile si u nás zakoupíte členství, zatelefonujeme vám a společně se domluvíme na datu úvodní lekce. Během ní pak s vámi provedeme vstupní pohovor, uděláme vám diagnostiku a navrhneme vám individuální tréninkový plán. U nás tak máte jistotu, že se vám budeme věnovat hned od prvních okamžiků a postaráme se o to, aby se vám dostalo skutečně individuální, na míru „ušité“ péče.

Co je pravdy na tom, že v Kotvě jsou malé šatny a nedostačující sprchy?

V prostoru, ve kterém se naše studio nachází, předchozí provozovatel skutečně nemyslel na dostatečné zázemí pro klienty. To jsme se rozhodli změnit. Prostory jsme zrekonstruovali, šatny zvětšili a mezi jednotlivé sprchy namontovali skleněné zástěny tak, aby naši klienti měli při sprchování dostatečné pohodlí.

Co když si u vás chci dát kávu, ale nemám ji zahrnutou ve svém typu členství?

Ať už si budete chtít dát kávu nebo třeba proteinový nápoj, můžete si je k libovolnému členství přikoupit formou balíčku. A nebude vás to stát ani tolik peněz. Za 200 Kč navíc získáte například balíček 1x káva denně, a budete si tak svůj oblíbený nápoj moci vychutnat při každé návštěvě, a to i když budete chodit 7x týdně:-). Stejné je to i se solárii, které je také možné přikoupit formou balíčku. A pokud vám tato forma nebude stačit, nabízíme i neomezený balíček solária. Zeptejte se našich koučů ve studiu na aktuální podmínky.

Můžu si u vás koupit i něco k jídlu?

Samozřejmě, v našem fitness centru jsou instalované samoobslužné automaty, ve kterých jsou k dispozici i různé snacky na zahnání hladu. 

Mohu u vás využívat solárium?

Pokud si u nás zakoupíte členství, solárium využívat můžete. Zvolte buďto členství Exclusive, kde ho máte již v ceně, nebo si ho přikupte k jakémukoli jinému členství. Solárium bez členství nenabízíme, nejsme bohužel solární studio a naši kapacitu dvou solárií chceme nabídnout na maximální možnou dobu právě našim členům.

Mohu si vzít s sebou do fitcentra hosta?

Ano, hosta si přivést můžete. Každý, kdo k nám přijde poprvé cvičit, má jednodenní vstup v hodnotě Standard zdarma. Pokud by si váš host chtěl přijít zacvičit častěji, například je u vás na týdenní návštěvě, obraťte se na naše Clever fir kouče, a ti pro něj najdou vhodnou cenu za toto období.

Jsem v Praze pouze na krátkou dobu a nemůžu se vázat na členství. Mohu si u vás zacvičit?

Samozřejmě i pro vás máme řešení. Pokud jste u nás nikdy nebyli, můžete využít první vstup zdarma. V rámci první návštěvy vám náš clever fit kouč najde vhodné řešení na období, po které jste v Praze.

Kolik musím mít let, abych si u vás mohl zacvičit?

Naším členem se můžete stát od 15 let, pokud za vás uzavře členství zákonný zástupce, a to osobně na recepci některého z našich studií. Je třeba, abyste první vstup absolvovali s trenérem (platí pro osoby od 15 do 18 let), který vám ukáže, jak správně cvičit na strojích. Pro takový přístup jsme se rozhodli, protože nám záleží na zdraví a bezpečí našich klientů.

Je členství ve Clever fit přenosné?

Naše členství jsou nepřenosná, jsou založena na konkrétní jméno.

Máte nezodpovězený dotaz? Napište nám na info@cleverfitkotva.cz.